Rezerwacja

 • Jeśli chcesz nabyć szczenię w naszej hodowli, musisz je wcześniej zarezerwować.  
  Rezerwujemy z reguły już narodzone, konkretne szczenię za zadatkiem, po uzgodnieniu warunków kupna / sprzedaży i ich akceptacji z obu stron. Jeśli jednak zainteresowane osoby są zdecydowane nabyć szczenię w naszej hodowli i są gotowe poczekać na szczenię czasami nieco dłużej, umożliwiamy zobowiązującą rezerwację dopiero oczekiwanych szczeniąt, przy czym obowiązuje kolejność nawiązania umowy. 

  Szczenię można wybrać u nas osobiście w hodowli po osiągnięciu przez miot co najmniej piątego tygodnia życia, lub na podstawie zdjęć i informacji bezpośrednio po ich udostępnieniu na naszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo odmowy bez podania uzasadnienia. Przed dokonaniem rezerwacji proszę się zapoznać z treścią umowy. Z tekstem wzorów umów można zapoznać się w zakładce "Wzory umów". 

  Warto zapisać się na listę naszego Newslettera. Abonenci zostają powiadamiani o planowanych miotach, oraz dostępnych szczeniętach. Więcej dowiesz się w zakładce "Newsletter".

 • Przed rezerwacją lub nabyciem szczenięcia warto zapoznać się z naszymi zasadami. Rezerwujemy i udostępniamy szczenięta z naszej hodowli wyłącznie za pisemną umową. Dzięki temu masz pewność, że nabyte szczenię jest rasowe, zdrowe i pochodzi z legalnej hodowli zarejestrowanej w Związku Kynologicznym w Polsce (FCI) i Urzędzie Skarbowym.

  UMOWA KUPNA

  UMOWA KUPNA

  UMOWA REZERWACJI

  UMOWA REZERWACJI

 • Warto skorzystać z serwisu naszej hodowli i zaabonować Newslettera. Abonenci zostają przez nas informowani o oczekiwanych i nowo narodzonych miotach. Wpis na listę abonentów jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Abonament nie zobowiązuje do niczego. Nie jest REZERWACJĄ szczenięcia.
  Nikomu nie przekazyjemy danych osobowych naszych abonentów. W biuletynach informujemy wyłącznie o planach hodowlanych i dostępności szczeniąt. Z abonamentu można zrezygnować w każdej chwili poprzez link w otrzymanym biuletynie, badx poprzez formularz rejestracji.

   

   

 

 • Kliknięć: 14781
FaLang translation system by Faboba